×
Otomatik Kumlama Sistemi

Otomatik Kumlama Sistemi

Otomotik Kumlama Sistemi, geniş çaplı kumlama işi için kullanılmaktadır. Bu kapsamda kullanılmış olan gritleri  tozdan ayrıştırmaktadır. Bu sayede yüksek oranda verim elde etmiş olurken aynı zamanda daha kaliteli ürününde elde edilmesini sağlamış olacaksınız.  

Otomotik Kumlama Kule Sistemi, özellikle geniş hacimli kumlama işi için kullanılmaktadır. Bu kullanımla birlikte yüksek oranda geri dönüşüm sağlanırken aynı zamanda elde edilen ürünlerin daha kaliteli ve uzun ömürlü olmaları da sağlanmış olmaktadır. Çok parçalı çelik modülün bir birine entegre edilmesiyle inşa edilen sistem sayesinde alana uygun olarak montaj işlemleri tamamlanmaktadır. Sistem olarak 4 farklı katmandan meydana gelmektedir. Bunlar;

  • Vakum silosu
  • Stok silosu
  • Seperatör
  • Vakum makinesi

Bu 4 farklı sistemin her biri diğerine entegre edilebilen bir kilit sistemi sayesinde birleştirilmektedir. Bu sayede nakliyesi ya da kullanıldığı bölgeden farklı bir alana taşınması oldukça pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Bununla birlikte kendine özgü seperatör sistemi bulunmaktadır. Bu sayede tam bir ayrışma sağlayabilme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde de çelik gritin defalarca sirküle edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu durum da verim oldukça yüksek oranda olmaktadır.

Endüstri GM olarak sizin için tüm ihtimalleri değerlendirerek hem kullanışlı hem ekonomik hem de daha fazla verim elde edebileceğiniz ürünleri elde etmeniz için yardımcı olmaktayız ve özellikle yatırımlarınıza yön vererek daha fazla kar elde etmenizi sağlamaktayız.


Otomatik Kumlama Sistemi
Ürün medyasını
görüntüle